KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 13038386
nr 1303 8386
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
"Elementära former". Mapp med 3 färgetsningar. Signerad, numrerade HC XIII/XV. Bladets mått: 52x60 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 27 januari 2020
kl 19:58:01
27/1 18:52:57
27/1 18:53:49
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander